SALE
NEW

100 stks/partij SC UPC SM NPFG 8802 TLC/3 XF 5000 0322 3 60mm Connector snelle connector FTTH SC/UPC Optische fiber connector 0.3 dB-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 40.51

Add to cart Add to wishlist

  • Packing list : 100 pieces per box, 2 guide rail, 1 English specification
  • Insertion Loss : 0.3dB, 0.5dB or 0.8dB
  • Condition : New
  • Modelnummer : SC UPC Connector
  • Compatibel : D-Link
  • Compatibel : Allied
  • Compatibel : Linksys
  • Compatibel : SMC
  • Compatibel : Jeneverbes
  • Compatibel : Ciena
  • Compatibel : Finisar
  • Compatibel : Open Schakelaar
  • Compatibel : Hirschmann
  • Compatibel : Dell
  • Compatibel : Dell Force10
  • Compatibel : Avaya
  • Compatibel : Mellanox
  • Compatibel : Arista
  • Compatibel : Aangepaste Merken
  • Compatibel : Avago
  • Compatibel : H3C
  • Compatibel : F5 Netwerken
  • Compatibel : IBM
  • Compatibel : Netgear
  • Compatibel : Trendnet
  • Compatibel : Zyxel
  • Compatibel : Enterasys
  • Compatibel : Ubiquiti
  • Compatibel : HP
  • Compatibel : Mikrotik
  • Compatibel : Gieterij
  • Compatibel : aruba
  • Compatibel : Cisco
  • Compatibel : Brocade
  • Compatibel : Ericsson
  • Compatibel : Moxa
  • Compatibel : Supermicro
  • Compatibel : Extreme
  • Compatibel : TP-link
  • Compatibel : Planeet
  • Compatibel : Alcatel-lucent
  • Compatibel : Overgang Netwerken
  • Compatibel : Huawei
  • Compatibel : Intel
  • Fiber Type : Single Mode
  • Grootte : 60 mm
  • Connector Type : SC/UPC
  • Merknaam : SMTE